MENU
Головна » 2017 » Март » 12 » Підсумки проведення тижня математики та інформатики
22:40
Підсумки проведення тижня математики та інформатики

Кожний учитель прагне зацікавити учнів предметом, який він викладає, бо це є запорукою успішного навчання. Таке завдання ставлять перед собою і вчителі математики та інформатики Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 38.

        Далеко не все в навчальному матеріалі може бути для учнів цікавим. І тоді в дію вступає чинник пізнавального інтересу – сам процес діяльності. Щоб спонукати учня до навчання, треба розвивати в ньому потребу займатися пізнавальною діяльністю, а це означає що в самому процесі навчання він повинен знаходити привабливі риси, щоб сама робота по здобуттю знань містила позитивні заряди зацікавленості. Шлях до цього полягає через різноманітну самостійну роботу учнів і створення ігрових нестандартних ситуацій.

        Одним із засобів зацікавлення учнів математикою є добре продумана позакласна робота. Такі заняття дають можливість ширше пропагувати досягнення і значення  відповідних наук, а саме математики та інформатики,  прищепити учням любов до вивчення, сприяють розвитку і виявленню здібностей учнів, а також засвоєнню ними програмного матеріалу.

Тому, в нашій школі стало традицією щорічно проводити такі тижні . З метою залучення учнів до активної пізнавальної діяльності, розширення їхнього математичного кругозору, пробудження в учнів інтересу до математики та інформатики з 06 лютого по 10 лютого 2017 року в школі пройшов Тиждень математики та інформатики.

http://docme.ru/doc/1369747/p%D1%96dsumki-provedennya-tizhnya-matematiki-ta-%D1%96nformatiki#expanded:on

Категорія: МО природничо-математичного циклу | Переглядів: 1851 | Додав: croshca | Теги: http://example.com/sample.pdfdocume | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]