MENU
Головна » Файли » Моніторинг освіти » Перемоги та здобутки

Перемоги та здобутки за 2018/2019 н.р.
[ Викачати з сервера (19.9 Kb) ] 04.11.2019, 19:14

Перемоги та здобутки за 2018/2019 н.р.

з предметів природничо-математичного циклу:

-математика:

Олімпіада при ЧНУ «Міні-Мудрик»

1. Ткаченко Олександр-7а кл., III місце;

2. Громов Владислав-5б кл., III місце;

3. Клюс Василь- 6а кл., III місце;

4. Петрученко Анастасія-5а кл., III місце;

-інформатика:

Конкурс «Безпечний інтернет»

1.Кашлєв Ілля-9а кл., I місце;

2. Крижановський Дмитро- 9б кл., II місце;

3. Урсатій Анна-9б кл., II місце;

4.Капіцький Костянтин-11 кл., II місце;

5.Негуцой Стас-9а кл., III місце;

6. Кожуленко Любомир-9а кл., III місце;

Інтернет-олімпіада «На урок» з інформатики

1. Аврам Андрій-11 кл., II місце;

Інтернет-олімпіада «На урок»

1. Оленчук Богдан-5 а кл., I місце;

2. Редчиць Олена- 6 б кл., II місце;

3. Яцко Іван- 5 а кл., II місце;

4. Марчук Каріна- 9 а кл., III місце;

Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»(сертифікати)

Міський конкурс «Інформатик-2019»

1. Гук Владислав -7а кл., III місце;

Міжнародний конкурс з інформатики «Бебрас» (23 сертифікати);

-біологія:

Новорічна композиція, номінація «Стилізована ялинка»

1. Гамаль Ігор-6а кл., I;

-хімія:

Турнір Юних хіміків

1. Чеботаренко Вікторія-10 кл., диплом фіналіста;

Агідбригада, команда «Еволюція» -III місце;

-географія:

Конкурс «Юний дослідник» з роботою «Мій мікрогрін»

1. Тимчук Дмитро -5б кл., II місце;

2. Шеленко Михайло-5б кл., II місце;

3. Андрійців Родіон-5б кл., II місце;

4. Громов Владислав-5б кл., II місце;

Конкурс «Моя Батьківщина - Україна» робота «Нашого цвіту - по всьому світу»

1. Марчук Каріна-9а кл., II місце;

Конкурс «Збережемо спадщину- збережемо Україну»

1. Никоряк Святослава -11 кл.., диплом;

Конкурс «Новорічна композиція» робота «Віночок»

1. Коропецька Анастасія 8-б кл., II місце;

2. Соломон Христина 8-б кл., II місце;

 

з предметів іноземних мов:

-англійська мова:

Грінвіч (28 учасників-сертифікати)

Міжнародна олімпіада «Осінь-2018»

1. Коржос Роман-8а кл., II місце;

2. Гарасимчук Анастасія- 8а кл., II місце;

3. Дроздюк Анастасія-3а кл., II місце;

4. Чепіль Анна, - 9а кл., фіналістка Американської програми обміну учнями Флекс;

5. Бубнова Оксана – 9а кл., учасниця конференції «Демократична школа» м. Осло;

6. Гарасимчук Анастасыя-8а кл., учасник;

7. Редчиць Олена-8а кл., учасник;

8.Качеровська Наталія- 3а кл.,учасник;

9. Гайсан Інна- 6 б кл., учасник;

10. Гуцул Марина- 5а кл., учасник;

11. Купрак Христина- 6б кл., учасник;

 

з предметів суспільно-гуманітарного циклу:

-українська мова та література:

Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика

1. Кирилюк Христина-3а кл., III місце;

Всеукраїнський конкурс «Змагаймось за нове життя»

1. Кулик Соломія-1а кл., I місце;

Лауреат учнівської наукової літературної конференції

1. Іванович Тетяна,-10 кл.., I місце;

Конкурс читців декламаторів «Рідна мова соловїна»

1. Пухальська Христина,-10 кл., II місце;

Всеукраїнський конкурс « ТГШ 205» «Таємниці генія Шевченка» (20 сертифікатів)

Конкурс читців, присвяченому Великому Кобзарю в номінації «Аматорське мистецтво художнього читання»

1. Танасієвич Анастасія-9а кл., III місце;

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Г.Шевченка

1. Харабара Ксенія-5а кл., II місце;

-зарубіжна література:

Міський фотоконкурс «Живу, люблю і дихаю тобою, моє найкраще місто на Землі!»

1. Чеботаренко Анна-Вікторія,-10 кл., I місце;

2. Чеботаренко Анна-Марія,-10 кл., I місце;

-історія:

БМАН Захист наукових робіт «Герої нашого часу»

1. Чеботаренко Анна-Вікторія,-10 кл., диплом;

Український вимір євроінтеграції «Національний характер, раби чи конкуренти провідних європейських держав»

1. Чеботаренко Анна-Вікторія,-10 кл., III місце;

-українознавство:

«Патріот»(50 сертифікатів)

«Кришталева сова» (7 сертифікатів)

1. Никоряк Святослава,-11 кл., бронзовий сертифікат;

з предметів художньо-естетичного циклу:

-образотворче мистецтво:

Всеукраїнський конкурс «Змагаймось за нове життя»

1. Клем Вікторія 7акл., I місце;

конкурс «Охорона праці очима дітей»

1. Гук Владислав 7акл., II місце;

-фізична культура: (грамоти для команд)

1. Остафійчук Дмитро та Райляну Іван,-10 кл., I місце по волейболу у чемпіонаті області серед юнаків 2003 р.н.;

2.«Буковинська миля » -II місце;,

3.«Змагання по волейболу на кубок воїна-інтернаціоліста Гречаного » -III місце;,

4.«Змагання по волейболу серед хлопців 2005 р.н. в загоні міської спартакіади» -II місце;,

5. .«Змагання по волейболу серед юнаків 2002-2004 р.н.» -III місце;,

6.Естафетний біг «Садигурська миля», II місце;,

7. Подяка за участь у Міжнародному дню спорту серед учнівської молоді;

8. «Міська екологічна акція зі збору відпрацьованих батарейок «Батарейка,здавайся!»

9. «Найкращий читач року»- Ластівка Анастасія 6а кл.- учасник;

10. «Наша шкільна родина. Разом проти булінгу» команда 9а класу;

-трудове навчання:

Міська виставка ДПМ:

1. Гарасимчук Анастасія 8акл., II місце;

2. Михальська Олександра 10 кл., III місце;

3. Іванович Тетяна 10 кл., III місце;

Міська виставка науково-технічної творчост

1. Коржос Роман 8а кл., I місце;

2. Величко Степан 9а кл., I місце;

3. Козьменко Денис 11 кл., I місце;

4. Гельмич Максим 8а кл., I місце;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Перемоги та здобутки | Додав: Admin
Переглядів: 5 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]