MENU
Головна » Файли » Моніторинг освіти » Перемоги та здобутки

Перемоги та здобутки за 2019/2020 н.р.
[ Викачати з сервера (47.5 Kb) ] 24.06.2020, 20:34

Реформування  системи освіти зумовлює необхідність формування й розвитку інтелектуального та духовного потенціалу нації. Саме тому  робота з обдарованими дітьми залишається  одним із пріоритетних напрямів діяльності навчального закладу. Мета цієї діяльності – це максимальний розвиток особистості дитини з високим рівнем здібностей в одній чи декількох сферах з урахуванням її індивідуальних особливостей.

Результативність  роботи з обдарованими дітьми щороку визначається через показники участі і досягнень у  Всеукраїнських учнівських олімпіадах,  різноманітних конкурсах, конференціях, турнірах.

Перемоги та здобутки за 2019/2020 н.р.

з предметів природничо-математичного циклу:

  • Інтернет -  олімпіада на сайті «На урок»

Осінь, 2019 р.

5-А клас: Барляк Максим - диплом ІІІ ступеня;

5-Б клас: Домінек Ігор – диплом ІІІ ступеня;

                 Хабайло Софія – диплом ІІ ступеня;

                 Унгурян Олександра – диплом ІІ ступеня;

                 Герасим Єлізавета – диплом ІІ ступеня;

                 Ластівка  Олександра – диплом ІІ ступеня;

                 Семенюк Анна – диплом І ступеня;

6-А клас: Домчук Микола - диплом ІІІ ступеня;

 

7-А клас: Клюс Василь- диплом ІІІ ступеня;

7-Б клас: Підлубний Роман - диплом ІІІ ступеня;

 

8-А клас:  Горевич Ольга – диплом І ступеня;

Зима, 2020  р.

          5-Б клас:  Домінек Ігор – диплом І ступеня;

                 Унгурян Олександра – диплом ІІ ступеня;

6-А клас: Дулепко Ангеліна - диплом ІІ ступеня;

6-Б клас: Лютак Анна - диплом ІІ ступеня;

8-А, 8-Б  клас:   Горевич Ольга  – диплом ІІ ступеня;

                  Ткаченко Олександр – диплом ІІІ ступеня;

                  Євдощак Максим – диплом І ступеня;

                 Бабійчук Єлізавета – диплом ІІІ ступеня;

10 клас: Марчук Каріна – диплом ІІІ ступеня;

                 Герасим Єлізавета – диплом ІІІ ступеня;

                 Клапащук Надія – диплом ІІ ступеня;

11 клас:  Пухальська Христина – диплом ІІІ ступеня;

                 Іванович Тетяна –диплом ІІІ ступеня;

Весна , 2020  р.

         5-Б клас:   Хабайло Софія – диплом І  ступеня;

                Фарбатюк Іван – диплом І ступеня.

8  клас:   Горевич Ольга  – диплом І ступеня;

                Чеботаренко Ангеліна – диплом І ступеня

10 клас: Марчук Каріна – диплом І ступеня;

                Бубнова Оксана - диплом І ступеня;

                Танасієвич Анастасія - диплом І ступеня.

  • ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Чеботаренко Вікторія, учениця 11 класу-ІІІ місце

  • Обласна краєзнавча конференція «Моя Батьківщина – Україна»

Луцяк Анна,  Ткаченко Оленсандр (8-А), робота «Історія Садгірської школи №38» - І місце

  • Туристично-краєзнавчі змагання «Козацькі забави»

Горевич Анна, Євдощак Максим , Керстя Ілля, Бейко Олександр (8-А клас) -   ІІІ місце

з предметів суспільно-гуманітарного циклу:

  • ІІ етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Дячук Микола, учень 9-А класу – ІІІ місце;

  • ІІ етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії України

Танасієвич Анастасія, учениця 10 класу – ІІ місце;

  • ІІ етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії рідного краю

Танасієвич Анастасія, учениця 10 класу – І місце;

  • ІІ етап Міжнародного мовно-літературного  конкурсу імені Тараса Шевченка

Харабара Ксенія, учениця 6-А класу – ІІІ місце;

Танасієвич  Анастасія, учениця 10 класу – ІІІ місце;

  • ІІІ Всеукраїнський   конкурс "Гуманне ставлення до тварин"

Ластівка Олександра, учениця 5-Б класу - ІІ місце;

  • Конкурс читців, присвячений  пам’яті великого Кобзаря  в номінації : «Аматорське мистецтво художнього читання»

Танасієвич  Анастасія, учениця 10 класу – ІІ місце;

  • Літературна  науково-практична  конференція

Іванович Тетяна, учениця 11 класу – ІІІ місце;

  • Конкурс  «Обєднаймося , брати  мої»  у  номінації  «Література»

Чеботаренко  Вікторія, учениця  11 класу- ІІІ місце;

  • Літературно-мистецький  конкурс «Березневі містерії – 202

Чеботаренко  Вікторія, учениця  11 класу- переможець;

з іноземної мови:

  • ІІ етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Гук Владислав, учень 8- А класу – ІІ місце;

          з предметів художньо-естетичного циклу:

  • ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Пригар Олександр, учень 10 класу – І місце;

Кінер Олег, учень 8-А класу – І місце;

  • ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Пригар Олександр, учень 10 класу – ІІ місце;

  • Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва  «Знай і люби свій край»

Танасієвич Анастасія, учениця 10 класу – І місце.

  • «Садигурська  миля- 2019»

Збірна школи – ІІІ місце

  • Військово-патріотична  гра «Джура»

     Збірна школи – ІІІ місце

  • Міські змагання по футболу

Збірна школи – IV місце

  • Міські змагання по волейболу

Збірна школи (юнаки)  – ІІ місце

  • Турнір пам’яті Гречаного по волейболу

 Збірна школи (юнаки)  – ІІ місце

  • ІІІ міський  художній пленер -фестиваль «Веселкова палітра рідного міста»

Герасим Єлізавета, учениця 5-Б класу – переможець;

Чекірко Єлізавета, учениця 7-Б класу – переможець;

 

 

Категорія: Перемоги та здобутки | Додав: Admin
Переглядів: 11 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]