MENU
Головна » Файли » Інформаційна відкритість » Структура та органи управління закладу

Структура та органи управління закладу_2019
[ Викачати з сервера (133.6 Kb) ] 08.11.2019, 15:23

Склад

Ради школи

на 2019/ 2020 н.р.

  • Голова Ради школи – Корнецька І.М. (директор БТДЮ)
  • Заступник голови Ради школи- Онуфрійчук О.В., голова профспілки

 

  • Члени Ради школи :

Бузинська І.О. – заступник директора з НВР

Кулик С.Й. – заступник директора з НВР

Ходзінська Л.М. - заступника директора з НВР у школі І ступеня

Мінтянська Ю.В., вчитель англійської мови, класний керівник 10 класу

Бурега Н.Г. – вчитель математики, класний керівник 11 класу

Клюєва Г.Ю., голова батьківського комітету 3- Б класу

Козьменко Т.І., голова батьківського комітету 5 – А класу

Лутанюк С.В., голова батьківського комітету 6-А класу

Орлецька Ю. В., голова батьківського комітету 9 – Б класу

Бубнова О., представник учнівського врядування, 10 клас

Марчук К., представник учнівського врядування, 10 клас

Михальська О., представник учнівського врядування, 11клас

 

Методична рада школи

2019/2020 н.р.

  • Голова методичної ради школи - Кулик С.Й., заступник директора з НВР;
  • Секретар методичної ради – Підлубна Н.В., вчитель української мови;
  • Члени методичної ради школи:

Бузинська І.О. – заступник директора з НВР

Ходзінська Л.М. - заступника директора з НВР у школі І ступеня

Богачова А.Д. - заступник директора з НВР (виховна робота)

Євдощак Т.М. – керівник методичного об’єднання вчителів початкової школи;

Федорак Н.В. - керівник методичного об’єднання вчителів предметів суспільно-гуманітарного циклу;

Бурега Н.Г.- керівник методичного об’єднання вчителів предметів природничо-математичного циклу;

Мінтянська Ю.В.- керівник методичного об’єднання вчителів іноземних мов;

Палій Ю.В. - керівник методичного об’єднання вчителів предметів художньо-естетичного циклу, фізичної культури та Захисту Вітчизни;

Герасим Т.І. - керівник методичного об’єднання класних керівників;

Поліщук О.В.- завідуюча бібліотекою;

Учнівське врядування

 

  • Голова учнівського врядування - Марчук Каріна
  • Заступник голови учнівського врядування - Орлецька Каріна
  1. Департамент освіти і науки - Танасієвич Анастасія
  2. Департамент культури- Луцяк Анна
  3. Департамент внутрішньо шкільного правопорядку - Остафійчук Дмитро
  4. Департамент милосердя - Попович Олександр
  5. Департамент толерантності - Горевич Ольга
  6. Департамент господарської справи - Василович Михайло
  7. Прес-центр - Чеботаренко Вікторія, Майор Евеліна

 

ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ

  • Голова профспілки – Онуфрійчук О.В.
  • Заступник голови профспілки – Мінтянська Ю.В.
  • Члени культурно-масової групи:

Палій Ю.В., вчитель трудового навчання та інформатики;

Герасим Т.І., вчитель математики та інформатики;

Гаврилюк Л.В., вчитель хімії та основ здоров’я;

Акіменко М.В., вчитель початкової школи;

 

Чернівецька міська громадська організація

«Батьківський оберіг»

 

  • Голова організації – Савіна Г.М.

 

  • Члени наглядової ради школи:
    Негуцой Л.В. - член батьківського комітету , бухгалтер культурно-освітнього центру "Садгора"
    Ластівка М.І.. - член батьківського комітету 7-А класу
    Козьменко Т.С. - член батьківського комітету 5-Акласу

 

 

Категорія: Структура та органи управління закладу | Додав: Admin
Переглядів: 51 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]