MENU
Головна » 2020 » Апрель » 2 » Безоплатна правова допомога
11:24
Безоплатна правова допомога

Як у Чернівцях отримати юридичну консультацію дистанційно?

У зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, для попередження розповсюдження інфекції система безоплатної правової допомоги на період дії карантину у межах України запроваджує додаткові обмежувальні заходи у своїй роботі. Щоб не створювати додаткові ризики для життя та здоров’я громадян, безоплатна правова допомога надаватиметься дистанційно за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій.
Безоплатна правова допомога гарантується державою, повністю або частково відшкодовується за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів або інших джерел.

Отримати правову допомогу дистанційно можна таким чином:
✅ зателефонувати на нашу цілодобову гарячу лінію 0800-213-103 або за телефоном 51-36-14;
✅ поставити запитання в месенджер нашої фейсбук-сторінки
https://www.facebook.com/Chernivtsi.LegalAid/;
✅ у публічному чаті Телеграм-каналу «Безоплатна правова допомога» https://t.me/ualegalaidchat;
✅ написати на електронну пошту Чернівецького місцевого центру з надання БВПД chernivtsi1.chernivtsi@legalaid.cv.ua та chernivetske@legalaid.cv.ua;
✅ скористатися правничою Вікіпедією https://wiki.legalaid.gov.ua

Просимо громадян з розумінням поставитися до превентивних заходів, запроваджених системою безоплатної правової допомоги, однак запровадження таких карантинних обмежень та режиму надзвичайної ситуації не є перешкодою для отримання правової допомоги від держави!

Нагадаємо, у зв’язку із загрозою епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19 Кабінет Міністрів України постановами від 11.03.2020 № 211 та від 25.03.2020 №239 запровадив карантин у межах всієї України з 12 березня по 24 квітня.

Як отримати безоплатну правову допомогу?
Звернутися по допомогу до фахівців Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна за адресою: м. Чернівці, вул. Університетська, 1, тел.: (0 372) 51-36-12.
Звернутися по допомогу до фахівців Чернівецького бюро правової допомоги можна за адресою: м. Чернівці, вул. Івана Підкови, 2. Телефон: (0372)56 - 25 - 85.
Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні, приймаються цілодобово).

Переглядів: 37 | Додав: apuhalska | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]