MENU
Головна » 2017 » Ноябрь » 29 » Чарівний світ літератури…
22:47
Чарівний світ літератури…

29 листопада в рамках тижня літератури рідного краю 6-А клас та їх творчий наставник Кулик С.Й. гостинно запросили учнів школи, вчителів та батьків поринути у чарівний світ української народної творчості, що через роки несе для сучасних дітей неоціненний досвід, виважений та дотепний гумор, головні традиції та обряди українського народу.

Глядачам було запропоновано переглянути музично-драматичну композицію за мотивами повісті Миколи Гоголя «Ніч перед Різдвом» (з циклу «Вечори на хуторі поблизу Диканьки»). Відома ще з дитинства історія кохання коваля Вакули та Оксани перетворилася на сцені в захоплюючий карнавал з жартами, піснями, танцями, містикою і чарами, справжнім національним колоритом. Юні вмільці-актори змогли без перебільшення передати головну ідею письменника: темні сили зла, які штовхають людей на недостойні вчинки, є нічим іншим, як уособленням людських вад. І лише Благодатна сила любові і прощення здатна їх здолати.

Приємно, що до участі у виставі були залучені майже всі учні класу, кожен зміг привнести свою вагому часточку у спільну цікаву справу. Молодці! Чекаємо від вас нових оригінальних несподіваних сюжетів!

Переглядів: 374 | Додав: apuhalska | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]