MENU
Головна » 2016 » Сентябрь » 13 » Демократичні зміни ! На шляху вдосконалення!
21:25
Демократичні зміни ! На шляху вдосконалення!

Програма ,,Демократична школа,, майже рік тому завітала до 38 школи. Вже сьогодні вчимося на помилках і активно впроваджуємо певні зміни в наше шкільне життя.
Отже, прийшов час до перших підсумків нашої роботи : 

На шкільному подвір'ї цьогоріч з'явилися мініборди (див.фото)кожен напис - декілька слів, які вказують на важливу роль кожного у соціумі так важливо вказати на те, що демократія - це свобода особистості ! Ми цю особистість підтримуємо і розвиваємо !
 вересень - час змін ! А що важливо для дитини, найкраще знає лише дитина! В нашій школі конкурс стінгазет ,, А що таке демократія ? А які мої права? ''

 Нове засідання шкільного парламенту цього року розпочнеться із обговорення потреб школярів ( саме ці стінгазети, як інформаційні пости реальностей ) і лише із бажань учнів створюватиметься план роботи на рік учнівської ради 
 до оновленої шкільної програми увійшли курси : Живи за правилами(7 клас), Вчимося бути громадянами ( 8 клас), Ми громадяни України ( 9 клас ), Ми різні - ми рівні ( 10 клас), Громадянська освіта: основи демократії( 11 клас) 
 президент школи Гузувата Христина розробила нову програму демократичних змін! 

,, Якщо ми працюємо, то разом і за єдину мету ! Лебідь, рак та щука - це не про нашу школу ! Влітку Viribus unitis встановили велопарковку ! І це лише початок : курси, тренінги, цікаві зустрічі та щей можна спостерігати як це все відбувається в інших школах України ! Першим етапом хотілося б чогось маштабного, але розумію що починати потрібно з малого! Вже незабаром вибори нового президента школи : від сьогодні ми готуємо чесні і прозорі вибори, гідні нашої школи !,, - ділиться враженнями Христинка  Наші починання наче першокласники - не рішучі та боязкі та з кожним днем вдається все більше і більше ! Відчуваються зміни і тільки на краще ! Успіху всім !

 

 

 

 

Переглядів: 549 | Додав: Юра | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]