MENU
Головна » 2015 » Май » 12 » День перемоги
10:41
День перемоги

альтернативное название картинки

  Пам’ять: вона кличе, вона хвилює, вона торкає наші серця. Минають роки, відлітають у вічність, але є дати, не підвладні рокам – це День Перемоги.

  Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день наближували, як могли, люди, котрим було дуже не легко в ті вогненні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через горнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги. Все менше залишається їх в життєвому строю. Даються в знаки і опалена війною молодість, сирі окопи і бліндажі, голод і холод, хвороби і рани. Їхні груди вкриті медалями, на скронях – сивина. Але вони пам’ятають ті страшні часи, хоч часто їм і не хочеться про них згадувати. Неможливо позбутися нав’язливої жахливої думки: а прийде ж день, коли піде з життя останній з цих літніх людей з орденами. Піде у вічність, понесе з собою живі спогади. Що ж залишиться після них? А залишиться  пам’ять,  світла пам’ять про незабутніх героїв.

  8 травня, в День пам`яті та примирення, вчителі разом з учнями нашої школи згадали полеглих і живих, воїнів і мирних жителів - всіх, завдяки кому була завойована перемога. Пройшло вже 70 років, але події військового часу не забуті - вони живі в спогадах , відображені на сторінках книг. Цими спогадами ділилися на  уроках мужності та урочистій лінійці запрошені ветерани: Стенін Єгор Олександрович та Колесник Марія Григорівна. Школярі вшанували пам`ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам`ятника Невідомому солдату.

  Тож, ми повинні пам'ятати про минуле і дякувати старшому поколінню за Велику Перемогу. Вона сплачена мільйонами життів, сльозами рідних і близьких. 

Переглядів: 525 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]