MENU
Головна » 2015 » Декабрь » 7 » День театру
22:15
День театру

7 грудня 2015 року в нашій школі проходив  День театру. Учні відвідали Муздрамтеатр ім. О.Кобилянської, де мали змогу переглянути дуже цікавий і захоплюючий  дитячий мюзикл «Ще раз про Червону Шапочку».
“Ще раз про Червону Шапочку” – такий собі сучасний мікс із Червоної Шапочки, Снігової Королеви, Івана-Царевича з Василиною Прекрасною і Бабою Ягою, Бармілієм з лікарем Айболитом, а також деяких сучасних реалій у вигляді мобільного зв’язку та ноутбука.
Сюжет досить заплутаний: Червона Шапочка, відірвавшись від комп’ютерної гри, згадує про свою бабусю і вирушає до неї в гості. В лісі, як то водиться, зустрічає вовка – але дещо невпевненого в собі та не надто злого. Той не хоче приймати тезу про те, що “поганих не буває” і запрошує Шапочку подивитися на іншу бабусю, Бабу Ягу, яка має бути дійсно поганою. Але Баба Яга теж не така вже й погана – у неї просто вже 200 років зуб болить. У Баби Яги в полоні – Василина Прекрасна, Червона Шапочка хоче допомогти їй звільнитися та влаштувати особисте життя з Іваном-Царевичем.
Умови прості: вилікувати зуб Бабі Язі – і та відпустить Василину. Зуб уміє лікувати Доктор Айболит, але він в Африці – і всі рушають до Африки. В Африці, як відомо, Бармалій – а перемогти його може лише Іван-Царевич, який знаходиться на Північному полюсі у Снігової Королеви. Усі, відповідно, рушають туди. Зрештою, Снігова Королева сходиться з Бармалієм, Бабі Язі досить ефектно видаляють зуба і усі йдуть в гості до бабусі.
У виставі активно задіяли проектор. Коли Червона Шапочка телефонує бабусі, та з’являється на екрані ніби на відеозв’язку. Коли герої перебувають десь в чужих землях – на екрані відображені відповідні краєвиди. Ну й, звісно ж, різного роду спецефекти час від часу.
Діти – дуже вдячна публіка. Вони активно підказували персонажам хто куди пішов і що потрібно робити, щиро сміялися і раділи разом з героями казки. Особливо полюбилися глядачам, здається, Баба Яга та Бармалій – мабуть, найхаризматичніші герої.
В цілому вистава залишила після себе цілком позитивні враження. Це добра і повчальна казка про те, що поганих – не буває. А також про те, що щире, позитивне життя, наповнене сміхом, любов’ю  та радістю зможе розтопити будь-яку крижану душу. 
 

Переглядів: 490 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]