MENU
Головна » 2018 » Октябрь » 8 » День Вчителя
21:06
День Вчителя

Професійне свято для вчителя – це день №1, адже неможливо бути педагогом лише в школі, вчитель – це і професія, і хобі, і стиль життя. Тому так приємно, коли хоча б раз на рік усі згадують про дійсно нелегку учительську працю. Та вдвічі приємніше, коли про це згадують учні, і дарують своїм педагогам справжнє свято.
У п’ятницю учні 11 класу організували для педагогічного колективу школи №38 приємний сюрприз – у теплій неформальній атмосфері школярі жартували, показували фокуси, дарували пісні і навіть станцювали суперпозитивний танець. Вчителів привітала директор школи Жанна Василівна Горевич та заступники Ірина Орестівна Бузинська і Станіслава Йосипівна Кулик, відзначивши найшановніших педагогів, а також присвоївши деяким вчителям почесні звання «рятівників школи» за порятунок альма-матері під час повені. 
Окремо привітали вчителів ті, хто неспроста знає про буденне життя педагога – учні, чиї батьки присвятили своє життя вчителюванню. 
Свято залишило по собі багато приємних спогадів, та головне – педагоги школи №38 ще раз переконалися, що зробили у житті правильний вибір, і любов їх учнів цьому підтвердження.

Переглядів: 35 | Додав: apuhalska | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]