MENU
Головна » 2020 » Март » 27 » Дистанційне навчання
16:15
Дистанційне навчання

Шановні учні та батьки 5-11 класів!
​Повідомляємо, що у зв’язку з продовженням обмежувальних заходів, пов’язаних з епідеміологічною ситуацією в країні, з 30 березня 2020 року Чернівецька ЗОШ №38 організовуватиме навчання учнів 5-11 класів з використанням дистанційних платформ Zoom (що забезпечить відеокомунікацію між учителями та учнями), а також Міcrosoft Teams (центр для командної роботи в Office 365), що дасть можливість оцінювати роботу учнів під час карантину.
​Просимо Вас врахувати розклад занять, визначені години для проведення онлайн-уроків, по можливості створити дітям відповідні умови для їх проведення. Ми сподіваємося, що саме така форма роботи покращить психологічне здоров’я наших дітей, адже спілкування у класній спільноті з однокласниками та учителем-предметником принесе не тільки нові знання, але й позитивні емоції.
​З питань організації дистанційного навчання просимо звертатися до класних керівників, які разом з учителями інформатики зможуть владнати усі технічні моменти й допоможуть учням повноцінно налагодити роботу.
​Зауважте, що відвідування таких онлайн-уроків залежить і від Вашої активної батьківської позиції. Щиро сподіваємося на співпрацю!
Будьте здорові! Бережіть себе й своїх близьких!

Переглядів: 92 | Додав: apuhalska | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]