MENU
Головна » 2021 » Октябрь » 4 » Лауреат премії імені Омеляна Поповича!
12:05
Лауреат премії імені Омеляна Поповича!

Від імені Директорки: 

Сьогодні,без перебільшення, для мене одночасно важливий, хвилюючий і символічний день: почесна відзнака "Лауреат премії імені Омеляна Поповича" увінчала мою педагогічну і директорську стезю. Погодьтеся, що це доленосно й знаково,адже першим директором ЗОШ 38( як вважають більшість садгірських дослідників) був саме Омелян Попович. Відомий педагог, "батько українського шкільництва Буковини", лідер й натхненник освітянської інтелігенції, Омелян Попович фактично здійснив революцію в українському шкільництві Буковини. Пишаюся неймовірно, що сьогодні саме мені випала честь продовжувати його традиції та вже в сучасному просторі розбудовувати Нову українську школу. Розділяю цю нагороду з моїм колективом, якому адресую слова подяки за спільні прагнення, підтримку й неймовірну наполегливість!Безмежно Вам вдячна!!!

Це праця не одного року, тому безперечно вдячна своїм батькам, Анні Іллівні та Василю Григоровичу Боднар,моїй сім’ї,моїм учителям навчальних закладів Добриновецької школи, педагогічного училища ім.Осипа Маковея,викладачам ЧНУ; моім учням і їхнім батькам,моїм керівникам-наставникам управління освіти Чернівецькоі міської ради, департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА, які завжди спрямовували, підтримували та високо оцінили мою роботу.

Сьгодні - я ,а завтра - буде відзначений хтось інший!

Нагорода -це не тільки визнання,це мотивація... Тому бажаю всім не зупинятися на досягненому, а відкривати нові горизонти власних можливостей.

Зі святом!З Днем вчителя,дорогі моі колеги!З Днем працівника освіти!

Переглядів: 43 | Додав: apuhalska | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]