MENU
Головна » 2018 » Ноябрь » 15 » Маршрути успіху
13:17
Маршрути успіху

З 14 по 16 листопада підводить підсумки 10-річної діяльності Європейський центр імені Вергеланда.  На конференцію в Осло були запрошені й представники Чернівецького закладу загальної середньої освіти №38, які презентували власну практику в галузі демократичних змін в рамках програми «Демократична школа». 
В перший день роботи Конференції вчитель Мінтянська Юлія Валеріївна та представниця учнівського самоврядування, учениця 9-А класу, Бубнова Оксана отримали чудову нагоду поділитися досвідом з представниками європейських шкільних осередків, обговорити найактуальніші проблеми, пов’язані з демократизацією навчального процесу в Україні, ініціювати нові цікаві проекти, які згодом школа зможе реалізувати на практиці.    
Представники нашого закладу мали нагоду поспілкуватися з прем’єр-міністром Норвегії пані Ерною Солберг та міністром освіти України Лілією Гриневич, з володаркою Global Teacher's Prize 2018 Ендрією Зафіраку, генеральним директором Ради Європи з питань демократії пані Сніжаною Самарджич-Маркович. Також під час конференції заплановано запуск нової освітньої кампанії «Вільно говорити, безпечно навчатися», що спрямована на висвітлення та утвердження демократичних цінностей та принципів у житті та культурі шкіл усієї Європи. 
Тож чекаємо від наших представників цікавих новин і вражень!

 

Переглядів: 34 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]