MENU
Головна » 2016 » Май » 30 » Мер ради майбутнього - учень 38 школи !!!
16:26
Мер ради майбутнього - учень 38 школи !!!

  Вчора, 29 травня міський голова Олексій Каспрук на один день склав свої повноваження та передав владу міста Чернівці дітям.
  Маленькі депутати провели перше пленарне засідання Чернівецької міської ради майбутнього, мером призначили Семотюка Мар'яна учня ЗОШ 38. 
  Мар'ян зміг відчути себе повноправним мером. Він не лише проводив перше скликання , але зайняв крісло О. П. Каспрука на один день. Прийняв всіх відвідувачів та закінчив свій робочий день близько 18:00
  ,, Емоції зашкалюють! Ніколи й мріяти не міг, що зможу зайняти посаду МЕРА! В нього надзвичайно складна робота, потрібно почути кожного! Не розчарувати чернівчан! Але мені сподобалось, це подія змінить моє життя ! Скільки в мене планів, скільки ідей з'явилося !!!! ,, - ділиться враженнями Мар'ян Семотюк учень 10 класу ЗОШ 38
  У сесійній залі пройшло перше пленарне засідання сесії Чернівецької міської ради майбутнього. Маленькі депутати розглянули низку важливих для міста питань та внесли свої пропозиції щодо розвитку Чернівців.

  Окрім того, на початку сесії нагородили переможців творчого конкурсу «Якби я був мером».


  Неймовірний досвід, море емоцій та бажання змінити наше місто отримав кожен присутній! 
  Висловлюємо вдячність організаторам та подяку меру міста за неймовірний захід, котрий дарує радість і віру у світле майбутнє !

Телеканал "Буковина" про юного та амбітного мера Мар'яна Семотюка Владу – юним, креативним та знаттєлюбним. Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей керування містом на один день передали школярам. 
Розпочав роботу новий депутатський склад Чернівецької міської ради майбутнього з нагородження переможців конкурсів «Місто моєї мрії» та «Якби я мером був». А відтак міський голова Олексій Каспрук передав свої повноваження тимчасовому намісникові. Зібравши кворум, юний мер взявся до сесійних справ. Основне питання порядку денного: якими бачать Чернівці у майбутньому юні буковинці. 

Олексій ГОРОДЕЦЬКИЙ - начальник відділу комп’ютерно-технічного забезпечення Чернівецької міської ради майбутнього: 

«Є надзвичайно багато ідей, як і глобальних, так і менших за своєю масштабністю. Надзвичайно важливою є проблема велостоянок, адже я і мої друзі подорожуємо велотранспортом, адже це доступно, класно і здорово.» 

Анна ЦИПЛЮК - депутат Чернівецької міської ради майбутнього: 

«Перше, що я хочу зробити – це відремонтувати дороги, щоби були гарними наші дороги, підкреслити величність нашої архітектури, чистоту порядок.» 

Дарина ГАВРАДА - депутат Чернівецької міської ради майбутнього: 

«Я вважаю, що перше завдання міського голови – це залучення закордонних інвесторів для збереження міста як культурного центру західного регіону. Потрібно реформувати структуру міської ради, не потрібно обирати депутатів, а потрібно обирати керівників підрозділів, які б запропонували поетапний розвиток якоїсь галузі, а люди б вже обирали того, хто користується авторитетом громади.» 

Деякі рішення юні депутати «ради майбутнього» приймали одноголосно, інші – жваво обговорювали. Переважно розмірковували щодо фінансової реалізації ідей. Та зрештою депутати затвердили усі пропозиції. 

Мар’ян СЕМОТЮК - голова Чернівецької міської ради майбутнього: 

«Спочатку було тяжко вести раду, а потім стало легше. Я думаю, що ця робота не є дуже тяжкою. Я не говорю, що точно буду в кріслі. Але якщо буду, то я би хотів наш залізничний міст прикрасити різнокольоровими вогнями, які допоможуть збагатити наше місто туристами і приїжджими людьми.» 

Всі ідеї та рішення, прийняті радою майбутнього, міський голова пообіцяв розглянути. 

Олексій КАСПРУК - голова Чернівецької міської ради: 

«Діти люблять своє місто, вони хочуть бачити його квітучим, хочуть, щоб люди в ньому були щасливими. Діти дійсно хочуть змінювати життя, хочуть допомагати своїм батькам, ми постійно співпрацюємо з міськими школами, тим більше, якісь речі потрібно закладати в дитинстві. Знаєте у німців є така приказка «Молодого Ганса не навчиш – старий ніколи не зробить», тому для нас важливо. Ми працюємо в школах по програмах енергозбереження, поводження з відходами, безпеки на дорогах, привчаємо дітей, щоб вони були готовими до дорослого життя.» 

Іванна Вовк

Переглядів: 1030 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]