MENU
Головна » 2016 » Ноябрь » 9 » Міцний фундамент - запорука надійності та якості майбутньої споруди
20:46
Міцний фундамент - запорука надійності та якості майбутньої споруди

  9 листопада адміністрацію та вчителів початкових класів ЗОШ 38 гостинно запросили  на «Осінній ярмарок» педколектив та вихованці ДНЗ 23.   Майбутні випускники старших груп продемонстрували різнобічні таланти та вміння, а головне – виявили свою готовність стати першокласниками.   

  Звичайно, вирішення проблеми наступності можливе лише за умови тісної співпраці школи і дитячого садка. Саме такі пріоритети виділяє завідувачка дитустанови Шипітко Леся Миколаївна, адже саме такий підхід може надати педагогічному процесу цілісний, послідовний і перспективний характер: на дошкільній ланці освіти зберігається самоцінність дитинства і формуються фундаментальні особистісні якості дитини, які є основою успішного шкільного навчання, а школа, як наступник дошкільної ланки освіти, не будує свою роботу з нуля, а підхоплює досягнення дошкільника і організовує педагогічну практику, розвиваючи накопичений ним потенціал.

  Адміністрація ЗОШ 38 та ДНЗ 23 разом з вихователями та педагогами, обговоривши актуальні питання щодо формування навичок життєвої компетенції дітей дошкільного віку, узгодили план спільної роботи щодо забезпечення наступності, який передбачає організаційно-педагогічний, методичний розділи та роботу з батьками.

 

 

 

 

 

Переглядів: 395 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]