MENU
Головна » 2020 » Апрель » 16 » Онлайн-зустріч адміністрації та батьків учнів школи.
17:41
Онлайн-зустріч адміністрації та батьків учнів школи.

Упродовж останніх трьох тижнів Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №38 успішно впроваджує дистанційне навчання.
15 квітня за допомогою сервісу Zoom відбулася онлайн-зустріч адміністрації школи з представниками батьківської громади. На порядку денному – обговорення перших результатів співпраці та шляхи вирішення проблем, пов’язаних з упровадженням дистанційного навчання:
1. Що мотивує нас до навчання чи до роботи?
2. Умови роботи і навчання під час карантину: плюси і мінуси роботи в онлайн-форматі.
3. Як зберегти ефективність власної праці? Як правильно розподілити час,боротися з тривогою та страхами? У чому полягає профілактика депресивних станів?
4. Як батьки та вчителі можуть мотивувати учнів до виконання завдань? Як повинні діяти батьки( і вчителі, зокрема, як батьки власних дітей) у непередбачуваній ситуації, що склалася?
Батьки висловили вдячність адміністрації школи, учителям-предметникам за організацію навчання та можливість дітям безпосередньо спілкуватися з учителями в онлайн-режимі.
Директор школи Жанна Василівна Горевич у свою чергу теж подякувала вчительському та батьківському колективам, які знайшли час і сили «перезавантажитись» і працювати по-новому в такий складний час.
Сподіваємося, що така активна співпраця вкотре принесе задоволення всім учасникам навчального процесу й хороший, позитивний результат.
Бажаємо всім гарних вихідних та затишного родинного Великодня!

Переглядів: 31 | Додав: apuhalska | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]