MENU
Головна » 2018 » Апрель » 27 » Пам'ять з полиновим присмаком болю…
21:58
Пам'ять з полиновим присмаком болю…

26 червня – трагічна дата в історії нашої держави. Минуло вже 32 роки з часу тієї жахливої аварії, проте чорний день Чорнобильської трагедії залишається й  досі найбільшим горем для українців.
Пам'ять – це не тільки данина минулому, а й основа майбутнього. Тому саме в цей день скорботи учні 6-а класу зібралися в стінах рідної школи не тільки, щоб вшанувати пам'ять загиблих героїв, що є для нас усіх прикладами мужності та відваги, але й осмислити свою роль й власне бачення причин найбільшої екологічної катастрофи ХХ століття. 
Хвилюючою й цікавою була розповідь про події 1986 року ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС Головатюка Василя Олександровича, що розповів учням про труднощі, з якими довелося стикнутися під час виконання завдань і про жертви серед населення, яке постраждало внаслідок вибуху реактора.
Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про перших ліквідаторів, що  виконували свій обов`язок до останнього подиху.  Учні запалили лампадки-спомини та схилили свої голови перед усіма, хто ціною власного життя заплатив за життя для мільйонів українців.

 

Переглядів: 364 | Додав: apuhalska | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]