MENU
Головна » 2017 » Декабрь » 12 » "Родина, як зірка єдина"
21:36
"Родина, як зірка єдина"

Сім’я, родина, рід… Який величезний зміст цих слів. В них усе: лагідний материнський наспів, перші кроки і лепетання маляти, теплі бабусині очі, в яких здається освічується вся любов землі, мудрі дідусеві повчання, щастя і горе, любов і зітхання, образи і непорозуміння, будні і свята.
12 грудня 2017 року відбулося родинне свято «Родина, як зірка єдина», яке підготували для своїх батьків учні 2-Б класу школи 38 спільно з своїм класоводом Косташ Анітою Олексіївною.
Свято зібрало всіх. Учні повели щиру та душевну розмову про сім’ю, про роль в ній матері та батька, бабусі та дідуся, їх вплив на виховання своїх дітей та онуків. Адже саме в сім’ї, в родині діти черпають той багатющий запас любові, доброти працьовитості, переймають чудові родинні традиції та звичаї. В цій розмові учнів мали місце поетичні рядки та пісні про родину, про добро, про Україну, які так тепло дарували своїм рідним діти, виражаючи цим свою любов до них. Також батьки мали змогу брати участь в конкурсах: "Лучни кульку", "Ням-нямчики", "Збери слово" та "Танцюристи". Веселились та сміялися всі.
Свято пройшло в теплому, щирому спілкуванні. Нехай же це свято об’єднає нас усіх у найважливішій справі – вихованні нового покоління, у сподіванні радісного завтра.
Переглядів: 345 | Додав: apuhalska | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]