MENU
Головна » 2016 » Март » 24 » Розбудова демократичної школи
12:40
Розбудова демократичної школи

ЗОШ №38  одна із 32 відібраних шкільних команд із всієї України, яка пройшла вступний тренінг з 19.03 по 22.03. 2016 року у м. Львові з демократичного розвитку школи.

Мета участі у проекті здійснити оцінку потреб для демократичних змін у школі й надаватимуть підтримку в розробці та реалізації шкільних проектів, а також у налагодженні партнерства з громадою та співпраці між школами із різних областей України.

Програму розроблено у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Радою Європи з метою підтримки системних реформ у сфері середньої освіти в Україні. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Королівства Норвегія.

Всеукраїнська програма освіти для демократичного громадянства в Україні “Демократична школа” 2016-2018 рр.

Трирічна Всеукраїнська програма освіти для демократичного громадянства в Україні “Демократична школа” спрямована на поглиблення культури демократії у школі шляхом підтримки подальшої демократизації та децентралізації шкільного врядування, пропагування державно-громадського партнерства і розвитку демократичного середовища у школі, а також сприяння організації навчально-виховної роботи на принципах освіти з прав людини та демократичного громадянства. Структура Програми передбачає поглиблення суспільної єдності та діалогу між різними регіонами України через налагодження партнерських зв’язків між школами.

Програмна діяльність ґрунтується на Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства та з прав людини, ухваленій Рекомендацією CM/Rec(2010)7, і відповідає пріоритетам Плану дій Ради Європи для України на 2015–2017 роки.

Проект спрямований на вчителів, директорів шкіл, батьків, школярів, місцеві громади, представників місцевого самоврядування та державних управлінців у сфері освіти.

Команда школи була представлена:

Горевич Ж.В. директор школи

Бузинська І.О.  заступник директора з виховної роботи

Корнецькою І.М. головою Ради школи

Савіною Г.М. головою ЧМГБО «Батьківський оберіг».

Команда привезла зі Львова багато нових та цікавих ідей, вражень, знайомств. І сподіваємось на плідну співпрацю з учасниками програми.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ

Переглядів: 517 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]