MENU
Головна » 2014 » Октябрь » 15 » Семінар для слухачів курсів ІППОЧО з інформатики, математики
18:52
Семінар для слухачів курсів ІППОЧО з інформатики, математики

Знання, як небеса потрібні усім: і учителям, і учням

  Цю інстину ще раз підтвердили сьогодні у Чернівецькій загальноосвітній школі № 38 гостинно відкривши двері для гостей - слухачів курсів Інституту післядипломної освіти Чернівецької області.
  На гостинах працювало 3 секції: в програму входило відвідання відкритих уроків, проведення екскурсій музеями школи та круглий стіл. 
Вчителі природничо-математичного циклу відвідали бінарний урок математики та інформатики, котрий провели у 6 класі вчителі Бурега Наталія Георгіївна та Харченко Галина Дмитрівна. за темою "Знаходження дробу від числа з реалізацією завдань в графічному редакторі". 
  Директори ЗНЗ області відвідали фрагменти уроків математики за темою "Одиниці вимірювання довжини", котрі провели вчителі школи: Богачова Наталія Іллівна, вчитель-класовод 4А класу,спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист та Савчук Валентина Леонтіївна, вчитель-класовод 4Б класу,  спеціаліст ІІ категорії. 
  Вчителі трудового навчання пройшли майстер-клас з переможцем Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2014" у номінації "Трудове навчання" Палієм Юрієм Ваильвичем, вчителем вищої категорії.
  Шкільні екскурсоводи, учні старших класів, провели змістовну екскурсію шкільним музеєм старожитностей Садгори та музеєм школи. 
За круглим столом було винесено на дискусійне обговорення теми "Навчання із задаволенням". Колективи всіх присутніх груп слухачів ІППОЧО  вдячні адміністрації школи Горевич Жанні Василівні, директору, Бузинській Ірині Орестів
ні заступнику директора з виховоної роботи та  Ганущак Людмилі Каролівні, заступнику директора з навчально-виховної роботи, а також усьому  коллективу школи за привітні відвідини, схожі на сьогоднішню днину - теплу та погожу. Нам розповіли про журавлиний ключ, в котрому всі птахи дотримуються правил спільного спілкування. 
Бажаємо Вам, шановні колеги, творчих злетів та осяжних вершин на освітянській ниві!

Переглянути фотозвіт

 
ІКТ на уроках інформатики

 

Виховання культурних пріоритетів на уроках математики, навчання із задоволенням

 

 
Переглядів: 489 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]