MENU
Головна » 2016 » Декабрь » 16 » Семінар групи продовженого дня 16.11.2016р.
22:06
Семінар групи продовженого дня 16.11.2016р.

Сім’я і школа – це два береги однієї ріки. Як відомо, береги неможливо звести разом, але звести між ними міст для співпраці, взаєморозуміння з метою виховання і навчання наших дітей, цілком можливо. Саме такий місток, сьогодні 16 грудня звели вчителі та вихователі початкової школи разом з батьками, які завжди активно співпрацюють з школою. Адже відомо, що лише завдяки їх підтримці та взаєморозумінню між школою та батьками можливе якісне та ефективне виховання підростаючого покоління.

Школа зустріла  гостей своєю візитною карткою. Після чого директор Горевич Ж.В. поділилася досвідом роботи школи з теми «Демократизація навчально-виховного процесу. Громадсько-активна школа в дії».

Корнецька І.М. директор БТДЮ провела з учасниками школи молодого вихователя

ігровий мікс «Енерджайзери – як вид рухових ігор у режимі роботи ГПД». Були представлені такі ігри як: «Знайомство», «Замок і принцеса», «Австралійський дощ», «Дівчинка, Дракон і Самурай», «Тостер-міксер».  Ці ігри настільки захопили своїм процесом, що до них приєднався і наш волонтер Кортні Бауер.

Класоводом та вихователем перших класів було проведено інтелектуально-розвиваюче заняття «Подорож у казку». Для присутніх було представлено багато незвичних форм роботи: скайп-зв'язок з казковими персонажами, залучення батьків до заняття та показ ними практичних дослідів, які були цікавими і доступні дітям.

Наступним етапом була весела сімейна клубна година «Дружба єднає нас». Де родини унів відкривали для всіх секрети успіху і ділилися рецептами свого сімейного щастя.

На завершення всі зібралися за «круглими» столами і  ділилися враженнями від побаченого. Косован О.К., методист ММК, відмітила роботу та налагоджену співпрацю колективу школи і батьків, побажала успіхів, наснаги, творчих злетів вчителям та креативному директору Горевич Ж.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 495 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]