MENU
Головна » 2017 » Январь » 11 » Семінар інноваційного проекту "Розумники"
21:10
Семінар інноваційного проекту "Розумники"

Професію вчителя можна порівняти з лікарем. Чому? Лікар, не може лікувати людей так, як лікували цьому «вчора». І педагог, не може вчити так, як вчили його у свій час. Тому аналіз нових кращих практик та обмін досвідом з використання сучасних інформаційних технологій в навчально-виховному процесі стає для вчителя важливою частиною його професії. 
Саме про це сьогодні почули директори, заступники та просто прогресивні вчителі м. Чернівці. Фахівці з інформатизації освіти розповіли педагогам про використання цифрових освітніх технологій і електронних освітніх ресурсів в загальноосвітніх навчальних закладах. Учасники дізналися як з користю використовувати "плазму", комп'ютер, інтерактивну дошку або проектор. 
На семінарі вчителі побачили як працюють та допомагають педагогу у роботі новітні технології навчання. Тому багато хто з них сподівається на підтримку, щоб придбати для своїх дітей «Смарткейс», цифрові лабораторії, пило-, волого-, ударостійкі нетбуки-трансформери чи долучитися до інноваційного педагогічного проекту «Розумники».

Переглядів: 450 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]