MENU
Головна » 2016 » Октябрь » 26 » Школа молодого вчителя інформатики_26.10.2016
19:28
Школа молодого вчителя інформатики_26.10.2016

 

 "Розвиток пізнавальної діяльності учнів на уроках інформатики" - такою була тема засідання школи молодого вчителя інформатики, яке відбулося 26.10.16. на базі ЗОШ № 38. Ірина Дмитрівна Терлецька методист ММЦ, розпочавши роботу окреслела мету і напрямки, ознайомила з планом.
  У стінах школи радо привітала присутніх директор Горевич Жанна Василівна, яка й презентувала роботу закладу та запросила всіх поринути у цікавий світ інформатики.
   Завітавши до однієї із шкіл "на окраїні", молоді спеціалісти ніби полинули у давню Садгору, почувши її історію з уст заступника директора з ВР Бузинської Ірини Орестівни.
"Перенесені у часі" - так можна сказати про відчуття присутніх, які продовжили свою роботу і помандрували  світом новітніх технологій у найближчі 30 років. Продовження подорожі у сучасному світі і свої навики показали третьокласники на уроці інформатики з учителем Веригою Аліною Василівною.
   Демонструванням педагогічної майстерності був пристендований учителя математики Буреги Наталі Георгівни, яка презентувла роботу учнів із звичайними дробами.
  Логічним завершенням заняття був проведений майстер-клас Палієм Юрієм Васильовичем на тему:  "Використання хмарних технологій у НВП".
   "Нові враження, нові знання, нові навички у роботі, багато цікавого і повчального, побаченого нині, має стати супутником у подальшій роботі молодих педагогів", - такими були слова, сказані у підсумку Іриною Дмитрівною  Терлецькою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 456 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]