MENU
Головна » 2016 » Март » 18 » Тиждень біології, хімії, фізики
14:05
Тиждень біології, хімії, фізики

З 14 по 18 березня 2016 року пройшов тиждень біології, хімії, фізики в нашій школі. Цікаві, складні, захоплюючі природничі предмети поєдналися в соковитий мікс заходів під гаслом " Я насмілюся стверджувати, що з усіх знань найкорисніші для нас - знання природи, її законів" (Жан-Батист Ламарк).

Учні 7-х класів з великим інтересом грали у хімічне лото, одержуючи солодкі призи!

Учні початкової школи були в захваті від хімічних дослідів.

Урок-змагання у 8-а, 8-б класах "Хімія обирає друзів" дав можливість поширити коло знань учнів, подивитися на навчальні предмети з іншої точки зору. Діти переконалися, що  «недостатньо тільки отримати знання,  потрібно вміти їх використовувати» (Й. Ґете). В ході гри діти давали відповіді на питання по кожному предмету, та команда яка більше дала відповідей малювала 3  віконця у будинку, яка менша 2 віконця в кінці порівнювали будиночки.знань.

Хімічні загадки у 7 класах:  діти самостійно вибирали загадки і наступного учня, який буде відповідати. В результаті каруселі усі діти були біля дошки, спробували свої сили, найактивніші одержали оцінки.

Учні 8-х класів вивчили тему "Птахи" і закріпили свої знання про пернатих під час гри "Подорож пташиними маршрутами". У 8-А перемогла команда хлопців, а у 8-Б - команда дівчат.

Гра "Слабка ланка" для учнів 7-б класу стала перевіркою знань про скелети хребетних  тварин. Боротьба була запеклою і завершилася перемогою команди дівчат з різницею у один бал!

Заняття курсу "Основи екологічних знань" з теми "Біосфера. Ноосфера" для 9-тикласників стало справжнім випробуванням: знадобилися не тільки вміння мислити, аналізувати, робити висновки, а й користуватися ножицями, клеїти, створювати аплікації. Робота знайшлася кожному! Результат видно на світлинах.

Цікавими й пізнавальними були фізичні загадки для бажаючих учнів. Найактивнішими виявилися учні 7-х класів.

Корисно поспілкувалися на фізичні теми і провели брейн –ринг «Кращий знавець - природодослідник» між командами 9-А і 9-Б класів. Під час гри учасники проходячи кожний конкурс намагалися набрати максимальну кількість балів. Також для команд могли набрати додаткові бали їхні групи підтримки відповідаючи на окремі запитання. В конкурсі перемогла команда   9-Б класу « Інтелектуали». 

Різноманітні предметні газети розмістилися в коридорах першого і другого поверхів. Активно прикрасили "Дерево фактів" школярі різнокольоровими цікавими повідомленнями з біології, хімії та фізики.

Наука будується з фактів, як будинок з цеглин, але нагромадження фактів не є наука, як купа цеглин не є будинок. Переконатись в цьому міг кожен учасник тижня природничих наук!

 

Переглянути світлини - https://drive.google.com

 

 

Переглядів: 524 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]