MENU
Головна » 2016 » Март » 23 » Учні 7-Б класу здійснили екскурсійний тур
14:37
Учні 7-Б класу здійснили екскурсійний тур

ЕКСКУРСІЙНА  МАНДРІВКА
Музей — це місце діалогу між людьми,
яких розділяє простір і час.
                          Рабер Бурга
    З раннього дитинства кожна людина поступово знайомиться з усім, що оточує її. Кожній людині треба знати більше про край, де живе , ще більше усвідомити свою причетність до  рідної землі – своєї малої Батьківщини, відповідальність за її долю, дізнатися про те, яку роль відіграє наша область, кожен з її населених пунктів і ваша родина в житті  держави та світу.
    22 березня під час весняних канікул, учні 7-Б класу здійснили екскурсійний тур.
    Геолого-географічний музей – навчально-методичний, науковий, культурно-просвітницький підрозділ географічного факультету ЧНУ .
Колекції геолого-географічного музею є базою для навчального процесу, науково-дослідницької роботи викладачів і наукових співробітників університету, лекцій, бесід, екскурсій.Про все це і дуже багато цікавої інформації змогли  почерпнути для себе учні 7Б класу. Екскурсія виявилася цікавою та пізнавальною.
    Художній музей знаходиться в унікальній пам'ятці архітектури. Сама будівля має художню цінність, вона була зведена за проектом віденського архітектора Губерта Гесснера у стилі віденської сецесії. В її оформленні віртуозно поєднані скульптура, живопис, ліпнина, вітражі, художній метал. В оздобленні інтер’єра брав участь знаний український художник Микола Івасюк. Загальна кількість експонатів музею перевищує 8400. Учні із захопленням ділилися враженнями від побаченого.
Вийшовши з музею, учні вкотре змогли спостерігати, як сурмач в традиційному народному вбранні на всі чотири сторони світу грає уривок з мелодійної пісні "Марічка".
А на завершення мандрівки, завітати в "Картопляну хату", де  поласували  смачну українську страву.

Переглядів: 473 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]