MENU
Головна » 2016 » Сентябрь » 15 » Жити, навчати, діяти заради прав людини
21:09
Жити, навчати, діяти заради прав людини

У День демократії 15 вересня в ЗОШ №38 відбувся навчальний тренінг в рамках Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства «Демократична школа». Програму презентували координатор програми Христина Чушак, тренери Н.П. Герасим та Наталія Маркус. Етап знайомства окреслив бачення учасниками головних засад, на яких ґрунтується «демократична школа», а теоретичний екскурс (подібний тренінг вже відбувся на базі школи в минулому році) дав можливість пригадати основні базиси ОДГ та ОПЛ.    Пріоритети зосередили на Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини, окреслили її цілі, завдання і принципи, визначили в колективному обговоренні  знання, уміння та цінності, які вона пропагує.

Важливою складовою тренінгу було ознайомлення з моделями навчання ОДГ та ОПЛ (предметною, міжпредметною, позакласною) та обговорення в парах сильних і слабких сторін цих моделей, їх можливостей та загроз.

Аналіз знань, вмінь, навичок, формування цінностей демократичного суспільства на конкретних предметах шкільного циклу здійснювали групи методооб’єднань.  Цінним практичним матеріалом стала презентація посібників Ради Європи з ОДГ/ОПЛ «Навчаємо демократії» (матеріали з питань освіти для демократичного громадянства та прав людини для вчителів), «Зростаємо у демократії», «Живемо в демократії», «Скажи своє слово!», «Компас»(довідниковий посібник неформальної освіти).

Учасники тренінгу дякують тренерам та координатору програми  за підготовку та проведення зустрічі!

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ:  https://drive.google.com

 

Переглядів: 410 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]