MENU
Головна » Статті » Школа » Школа

Навчально-методичні посібники для педагогічних працівників

В суспільстві тривають процеси переосмислення цінностей, зміна ідеалів і пошук перспектив. Щоб гідно прийняти виклики сьогодення, освіта мусить бути націленою на майбутнє, на розв’язання проблем нового часу, розвиток творчих здібностей учасників освітнього процесу, формування в них проектної культури, нових способів мислення — усього того, що забезпечить успішну соціалізацію. Тож працювати за новими вимогами може вчитель, який перебуває в постійному творчому пошуку, повсякчасно навчається, здобуває знання з різноманітних джерел, використовуючи їх у своїй професійній діяльності.

Безкоштовно завантажити більш як 200 навчально-методичних посібників, які допоможуть керівникам і педагогічним працівникам ЗЗСО у подоланні труднощів, відкритті шляху до пошуку, ініціативи й творчості при організації освітнього процесу та викладанні навчальних предметів можна за посиланням:

https://znayshov.com/News/Details/navchalno-metodychni_posibnyky_dlia_pedahohichnykh_pratsivnykivДжерело: https://znayshov.com/News/Details/navchalno-metodychni_posibnyky_dlia_pedahohichnykh_pratsivnykiv
Категорія: Школа | Додав: Admin (03.03.2021)
Переглядів: 23 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]