Школа безпеки в освітньому закладі

17 травня Чернівецька гімназія №17 гостинно вітала у своїх стінах учасників V Модулю Школи безпеки в освітньому середовищі «Запобігання та протидія домашньому насильству в освітньому середовищі. Булінг. Кібербезпека», що організований консультантом КУ «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Родікою Тіміш в рамках Всеукраїнського проєкту «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі».

У заході взяли участь представники ювенальної превенції Чернівецького ВП, керівник служби Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, Чобан Т.М., а також учасники відвідали Чернівецький обласний центр соціально-психологічної допомоги» й поспілкувалися з її директором Хоміком Анатолієм.

Запрошені учасники отримали можливість вболівати за команди учнів, вчителів та батьків на спортивному сімейному святі «Дружна родина – сильна Україна», вдосконалили практичні навички у Класі безпеки та долучилися до екологічної акції «Чисте довкілля -запорука ментального здоров’я» та висадили хвойні дерева🌲.

Тиждень в гімназії завершився у затишній та доброзичливій атмосфері ☕️. Дякуємо всім, хто долучився до даного заходу.