Спільний майстер-клас для батьків та учнів по виготовленню виробів з деревини

Сьогодні Україна переживає дуже важкі часи. У наш дім прийшла війна, яка принесла смерть, сльози, знищення міст і сіл. Запорукою перемоги над ворогом є наша сміливість, згуртованість та любов до Батьківщини. Тільки справжні патріоти можуть стати на захист рідної землі. Тому кожен справжній українець прагне мати річ, що нас ідентифікує.

Сьогодні наш народ, проникнувши духом патріотизму, звертається до свого коріння, і, у зв’язку з цим, українська символіка знаходиться на піку своєї популярності.

Наслідуючи цю тенденцію, але більшою мірою керуючись власними принципами та душевним поривом, учні зі своїми татами зібралися в нашій школі на майстер-клас із виготовлення патріотичних виробів, адже співпраця з батьками-це запорука гарної праці, підтримки, дружби, розвитку проектів.

Нещодавно наші матусі з натхненням розфарбовували еко-торбинки, ну а для татусів сьогодні був проведений майстер-клас з виготовлення виробів із деревини.

Наш трудівник, учитель та майстер на всі руки- Палій Юрій Васильович, провів чудовий захід для сильних і відважних; веселих і кмітливих татусів👏🏻 У спільному колі чоловіки і їхні синочки виготовили магнітики та брелки.

Ми дякуємо нашим татусям за творчий підхід, добре виховання дітей, за проявлену цікавість не тільки до навчання, а й до життя школи.

А також подяка юному майстру учню 8-А Давид Козьменко за допомогу та проведення майстер-класу

Віримо в сили ЗСУ!!! Разом до ПЕРЕМОГИ!!! Все буде Україна!🇺🇦