Тренер Демократичної школи-Гаврилюк Леся Василівна та психолог школи- Боятул Аліна Василівна запустили цикл тренінгів для учнів школи

Останнім часом активні й інтерактивні методи навчання стають дедалі популярнішими, їх часто об’єднують спільною назвою «тренінг».

Тренінгові і традиційні форми навчання мають істотні відмінності. Традиційне навчання здебільшого орієнтоване на правильну відповідь, а тренінг— насамперед, на запитання та пошук. На відміну від традиційних, тренінгові форми навчання повністю охоплюють увесь потенціал людини: рівень та обсяг її компетентності (соціальної, емоційної та інтелектуальної), самостійність, спроможність до ухвалення рішень, взаємодії тощо. А також розвивають здатність мислити критично та креативно, аналізувати проблеми і генерувати рішення, ефективно спілкуватися і налагоджувати стосунки, попереджувати та конструктивно розв’язувати конфлікти, володіти собою і керувати стресами. З такою ціллю тренер Демократичної школи-Гаврилюк Леся Василівна та психолог школи- Боятул Аліна Василівна запустили цикл тренінгів для учнів школи. Сучасні виклики потребують сучасних підходів. Вчимося, практикуємо та виховуємо підростаюче покоління!