Тренінг Mental Trek 2022

21.10.2022 р. до нашої шкільної родини завітали представники з ЧОІППО Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області з виставкою “Mental Trek”, а саме заступник з науково – методичної роботи Тамара Богачик, заступник з науково- навчальної роботи Куриш Наталія, завідувач кафедри педагогіки, психології та теорії управляння освітою Ірина Унгурян , завідувач НМЦ виховної роботи та культури здоров’я Уляна Пілат . До такої потужної команди тренерів долучилася вчителька нашої школи Анна Гливка, та психолог Мирослава Петращук із Михальчанського ліцея, які разом із командою організували виставку “Mental Treck”, яка відбулася за підтримки
ГО «Альянс за громадянські права» в рамках проєкту що реалізується за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва.
Пройшовши 6 станцій:
1. “Психічне здоров’я-це про всіх”.
2. “Mental quest”.
3.” Мозок,душа, тіло -одне ціле”.
4 “Булінг: як розпізнати й подолати”.
5. “Коло допомоги”.
” Живи, дихай, відчувай” ,наші колеги дізналися більше про психічне благополуччя та новий ефективний сучасний освітній метод. Цей метод повинен не лише інформувати про наявні засоби підтримки власного психічного здоров’я у повсякденному житті та у кризових ситуаціях, але й навчити бути толерантними до людей. Розглянувши різні ситуації ми розширили та закріпили знання про сутність психологічного здоров’я та психологічного благополуччя. Дізнались більше про ризики, які можуть спіткати кожного в непростий для усіх нас час. Щиро вдячні за надану можливість психічно розвантажитись та отримати багато позитивних емоцій….