Вітаємо учня 9-А класу Козьменка Давида з перемогою (І місце) на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Талант і творча особистість стають сьогодні запорукою інтелектуального розвитку країни, а також є фактором національного престижу. Результатом наполегливої праці є перемога та призові місця.

Уся гімназійна родина вітає учня 9-А класу Козьменка Давида Давид Козьменко з перемогою (І місце) на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

Піднятися на вершину слави допомогли як особисті якості: наполегливість, жага знань, уміння сконцентруватися так і постійна допомога та підтримка справжнього фахівці своєї справи, талановитого вчителя Палія Юрія Васильовича Юрій Палій .

Ще раз вітаємо з перемогою та бажаємо невичерпної енергії й творчого натхнення до нових досягнень і здобутків. Нехай у всіх планах і починаннях супроваджують яскравий успіх і творчі перемоги, праця приносить тільки задоволення і щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення в ім’я розбудови нашого краю та всієї України.